Darmowa dostawa od 99 PLN
Brak towaru

TIVO banan liofilizowany 30g

Banan poddany liofilizacji zachowuje wyrazisty zapach i staje się przyjemnie chrupki. Mały fragment może służyć jako rzadka nagroda dla królika lub gryzonia.

Dostępność: Czekamy na dostawę

Cena: 7.70

Zarejestruj się, aby otrzymać za ten zakup 8 punktów lojalnościowych.
szt.

Dostępność i dostawa

Zamów w ciągu
a paczkę wyślemy dziś
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
9.99
  • Paczkomaty InPost 9.99
  • Kurier InPost 13.99
  • Kurier InPost (pobranie) 18.99
Przysmaki naturalne · kontrolowana porcja

Chrupka nagroda o naturalnie słodkim smaku

Rodzajkarma uzupełniająca - owoc liofilizowany
Cechakruche kawałki bez dodatku cukru i konserwantów
Dla kogokróliki, kawie domowe, szynszyle, koszatniczki, chomiki, myszy, szczury i myszoskoczki
Masa30 g

Liofilizowany banan to intensywnie aromatyczny przysmak dla królików i gryzoni, który należy podawać jedynie od czasu do czasu. Usunięcie wody sprawia, że owoc jest lekki i chrupki, lecz nadal zawiera naturalnie występujące cukry. Łatwe dzielenie kawałków pozwala zachować małą porcję nawet przy karmieniu chomika czy myszy.

Najważniejsze korzyści

  • Tylko liofilizowany bananProsty skład sprawia, że dokładnie wiadomo, jaki owoc trafia do porcji zwierzęcia.
  • Wygodne dzielenieKruchą przekąskę można odłamać na bardzo małe fragmenty bez używania noża.
  • Aromat atrakcyjny dla zwierzątWyrazisty zapach pomaga wykorzystać przysmak podczas oswajania albo treningu.

Zastosowanie produktu

Sposób podawania: Podawaj sporadycznie po niewielkim kawałku; nie stosuj jako codziennego dodatku dla koszatniczek i zwierząt z zaburzeniami gospodarki cukrowej.

Przeznaczenie: króliki, kawie domowe, szynszyle, koszatniczki, chomiki, myszy, szczury i myszoskoczki.

Informacje o produkcie

Marka TIVO
Rodzaj produktu karma uzupełniająca - owoc liofilizowany
Skład 100% liofilizowanego banana
Masa netto 30 g
Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie